O firmie

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, który wspiera firmy i instytucje w utrzymaniu zasobów informatycznych oraz pomaga chronić przetwarzane w nich dane.

Działamy głównie na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Przez lata nasza działalność ewoluuje wraz z rozwojem technologii informatycznych. Zaczynaliśmy od sprzedaży komputerów i drukarek, dziś świadczymy usługi wspierające ciągłość działania systemów IT naszych klientów i dostarczamy im rozwiązania ochrony danych. Szybko podejmujemy decyzje i elastycznie dostosowujemy się do rynku. Przedmiotem naszych specjalizacji są technologie, ale podmiotem jest zawsze człowiek i to on jest najważniejszym ogniwem naszej działalności. Dlatego na każdym etapie współpracy cenimy sobie relacje z naszymi klientami i szanujemy naszych pracowników.

Zespół firmy składa się z osób, które pracują w niej od początku jej istnienia, jak i młodych inżynierów będących na starcie swojej zawodowej przygody z informatyką. Ta wewnętrzna różnorodność pomaga nam skutecznie i kreatywnie zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Jesteśmy w 100% polską firmą od 2011 roku notowaną na New Connect.

O firmie

HISTORIA

Surfland Systemy Komputerowe od początków swojego istnienia ewoluowała w ślad za trendami w informatyce.

Korzenie firmy sięgają końca lat 80-tych, kiedy to sprzedawała i serwisowała urządzenia biurowe. Na przełomie wieku jej działalność skupiła się na informatycznej obsłudze firm i do dziś nieprzerwanie funkcjonuje jako partner IT dla biznesu.

W roku 2019 spółka obchodziła 30-lecie działalności.